Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop
aktualizováno: 01.03.2014 09:32:07 

Agility team CL

Naše úspěchy
 
2011

 

Pragil - Pedigree 2011 - 22.-23. října - Skochovice

Pája a Monty (MA1)
zkouška MA1 - 1. místo V
 
Pája a Kesík (MA2)
zkouška MA2 - 2. místo V
agility MA - 1. místo
jumping MA2 - 2. místo V
 

Mistrovství České Republiky v agility - 10.-11. září - Žamberk

Pája a Kesík (MA2)
jumping družstev MA - 2. místo (společně s Milanem Jiráskem, Dominikou Slavickou a Monikou Fantovou)
 
Marek a Suki (LA2)
agility družstev LA - 3. místo (společně s Bárou Lerlovou, Nikol Horákovou a Anetou Štěrbovou)
celkově družstva LA - 3. místo
 

Pejsci pro kočky - 11. června - Litoměřice pod Radobýlem

Pája a Monty (MA1)
zkouška MA1 - 1. místo V
 

Opsion 017 - 4. - 5. června - Rozkoš u České Skalice

Pája a Monty (MA1)
Ne - zkouška MA1 - 2. místo VD
 
Pája a Kesík (MA2)
Ne - jumping MA - 3. místo
 
Marek a Suki (LA2)
So - zkouška LA2 - 3. místo V
 

3. Mostecké dvojzkoušky - 29. května - Most

Hanka a Ejmy (LA3)
1. zkouška LA3 - 2. místo VD
 

Buřt Cup - 28. května - Česká Lípa

Pája a Kesík (MA2)
zkouška MA2 - 3. místo V
 
Hanka a Ejmy (LA3)
zkouška LA3 - 2. místo V
 

Acana May Cup II. - 21. května - Mladá Boleslav

Marek a Suki (LA2)
zkouška LA2 - 3. místo V
agility LA - 3. místo
 

Velká jarní cena jednotlivců a družstev - 7.-8. května - Praha Kyje

Hanka a Ejmy (LA3)
so - jumping LA - 3. místo
Hanka s Ejmy se staly MISTRY REPUBLIKY KŘÍŽENCŮ !!!
 
Hanka a Kesy (baby)
so - baby (6-12 měsíců) - 3. místo
 

Uskákané dvouzkoušky - 25. dubna - Mělník

Marek a Suki (LA2)
2. zkouška LA2 - 3. místo V
 

Chlumecký lvíček - 16. dubna - Krupka

Hanka a Ejmy (LA3)
zkouška LA3 - 3. místo V
agility LA - 3. místo
 
Pája a Kesík (MA2)
zkouška MA2 - 1. místo V
jumping MA - 2. místo
 
Marek a Suki (LA2)
zkouška LA2 - 3. místo V
 

Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - 9. dubna - Praha Kyje
 
Hanka a Ejmy (LA3)
So - součet zkoušek LA3 - 2. místo
 

Agility Arion Cup - 31. března - 3.dubna - Praha Letňany

 
Pája a Kesík (MA2)
Čt - jumping MA2 - 1. místo V
Čt - zkouška MA2 - 1. místo VD
Čt - součet 1. místo
Pá - jumping MA - 1. místo
Pá - zkouška MA2 - 1. místo
So - agility MA - 2. místo
Součet agility+jumping za Pá+So - 2. místo
Součet všech 5 zkoušek MA2 - 1. místo
 

1.Mostecké dvojzkoušky - 23. března - Most
 
Hanka a Ejmy (LA3)
1. zkouška LA3 - 2. místo VD
2. zkouška LA3 - 1. místo V
 
Pája a Kesík (MA2)
2. zkouška MA2 - 2. místo V
 


2010
 

Super G - 21. listopadu - Svojetice
 
Pája a Kesík (MA2)
2. zkouška MA2 - 1.místo V
1. zkouška jumping MA2 - 1. místo V
2. zkouška jumping MA2 - 1. místo V
 


Svatováclavský FitminCup - 25.-26. září - Nymburk
 
Hanka a Ejmy (LA3)
So - jumping LA - 2. místo
So - zkouška LA3 - 1. místo VD
Ne - zkouška LA3 - 3. místo VD
součet zkoušek - 2. místo
 

Pragil Pedigree 2010 - 6.-7. září - Praha Letňany
 
Pája a Kesík (MA2)
So - jumping MA - 1. místo
Ne - zkouška MA2 - 1.místo V
 

Podzimní pohár + MR kolií a speciál šeltií - 25. září - Dvůr Králové nad Labem

 
Marek a Suki (LA2)
zkouška LA2 - 3. místo V
 


Apple Cup IV - 19. září - Mladá Boleslav
 
Hanka a Ejmy (LA3)
jumping LA - 1. místo
zkouška LA3 - 1. místo
 
Pája a Kesík (MA2)
jumping MA - 3. místo
 

Mistrovství České republiky v agility - 11.-12. září - Žamberk
 
Hanka a Ejmy (LA3)
agility LA jednotlivci - 9. místo
jumping LA jednotlivci - 13. místo
součet LA jednotlivců - 6. místo
agility LA družstva (společně s Markétou Měkutovou, Dušanem Bučkem a Kateřinou Džumanovou) - 1. místo
součet LA družstva - 7. místo
 

Závody při LVT - 7. - 8. srpna - Louny
 
Hanka a Ejmy (LA3)
so - zkouška LA3 - 1. místo V
so - jumping LA - 2. místo
ne - zkouška LA3 - 2. místo V
ne - agility LA - 3. místo
 


Hurá na prázdniny - 26. června - Louny
 
Pája a Kesík (MA2)
jumping  MA - 3. místo
 
Marek a Suki (LA2)
zkouška LA2 - 2. místo V
 

 
Chlumecké dvojzkoušky - 5. června - ZKO Chlumec
 
Pája a Kesík (MA2)
zkouška MA2 - 1. místo D
 

 
Opsion 010 - 5.-6. června - Rozkoš u České Skalice
 
Maruška a Mia (LA2)
Ne - zkouška LA2 - 2. místo V
 
Marta a Kristýnka (SA2)
Ne - zkouška SA2 - 3. místo VD
 
Marek a Suki (LA2)
Ne -  zkouška LA2 - 3. místo V
 

 
Květnové dvojzkoušky 29. května - Česká Lípa
 
Maruška a Smoky (LA2)
1. zkouška LA2 - 1. místo V
 
Maruška a Mia (LA2)
2. zkouška LA2 - 1. místo V
 
Hanka a Ejmy (LA3)
2. zkouška LA3 - 3. místo V
 
Tomáš a Falco (MA1)
1. zkouška MA1 - 3. místo D
 
Marek a Suki (LA2)
1. zkouška LA2 - 3. místo V
 

Porta Bohemica 22.-23. května - Lovosice
 
Pavla a Kesík (MA2)
So - jumping MA - 2. místo
Ne - agility MA - 3. místo
Ne - jumping MA - 3. místo
družstva MA - 2. místo (společně s Álou Šlaisovou a Tobíkem)
 
Hanka a Ejmy (LA3)
Ne - zkouška LA3 - 1. místo V (obhájení LA3 na další rok)
 
Marek a Suki (LA2)
Ne - zkouška LA2 - 2. místo V
 

 
Velká jarní cena + MR kříženců 15.-16. května - Kyje
 
Hanka a Ejmy (LA3)
So - Mistrovský běh 3. místo
So - MR kříženců celkově 5. místo
So - zkouška LA3 - 2. místo VD
Ne - agility LA - 3. místo
součet všech běhů agility+jumping - 2. místo
 

 
Benefiční závody 15. května - Děčín
 
Pavla a Kesík (MA2)
agility MA - 3. místo
zkouška jumping MA2 - 2. místo V
 
Marta a Barry (LA1)
agility LA - 3. místo
zkouška jumping LA1 - 1. místo V
 
Marta a Kristýnka (SA2)
zkouška agility SA2 - 2. místo V
zkouška jumping SA2 - 2. místo V
 
Marek a Suki (LA2)
zkouška agility LA2 - 2. místo VD
 

Českolipské pacičkování 8. května - Česká Lípa
 
Pavla a Kesík (MA2)
jumping MA - 2. místo
součty MA (agility+jumping) - 2. místo
 
Marta a Barry (LA1)
zkouška LA1 - 3. místo VD
 

 
O nejrychlejší tlapku 24. dubna (neoficiální) - Suchomasty
 
Pavla a Monty (začátečníci)
tunelový běh pro štěňata - 1. místo
 

 
Klubové mistrovství šeltií 17. dubna - Heroltice
 
Pavla a Kesík (MA1)
speciál MA1 - 1. místo
 

 
O Mělnickou pomlázku II 5. dubna - Mělník
 
Pavla a Kesík (MA1)
zkouška jumping MA1 - 1. místo V
 
Marta a Barry (LA1)
zkouška jumping LA1 - 3. místo V
součty zkoušky LA1 - 3. místo
 
Marek a Suki (LA1)
zkouška agility LA1 - 1. místo V
součty zkoušky LA1 - 1. místo
 

 
Nonstop halové závody 13.-14. února - Kladno
 
Pavla a Kesík (MA1)
So - zkouška MA1 - 1. místo V
Ne - zkouška MA1 - 2. místo VD
 
Marek a Suki (LA1)
So - zkouška LA1 - 2. místo V
Ne - zkouška LA1 - 2. místo V
 
 


 
2009
 
Pragil Pedigree 2009 7.-8. listopadu Praha - Letňany
 
Pavla a Kesík (MA1)
So - zkouška agility MA1 - 1. místo V
So - zkouška jumping MA1 - 2. místo V
So - agility družstev MA - 1. místo
Ne - zkouška MA1 - 3. místo V
Ne - jumping družstev MA - 1. místo
celkově družstva MA - 1. místo (družstvo KoHe)
celkově CACAg MA - 1. místo
 
Hanka a Ejmy (LA3)
So - zkouška agility LA3 - 1. místo VD
Ne - zkouška LA3 - 1. místo VD
Ne - jumping družstev LA - 1. místo
 

 
Podzimní pohár + MR kolií a speciál šeltií 10. října Dvůr Králové (OSA Dubenec)
 
Marek a Suki (LA1)
speciální jumping KK - 3. místo
MR krátkosrstých kolií - 3. místo
 

 
Fitmin Cup 3. října Nymburk
 
Marta a Kristýnka (SA2)
zkouška SA2 - 3. místo V
agility SA - 3. místo
 

 
O podzimní kvítek 3. října Louny
 
Pavla a Kesík (MA1)
zkouška MA1 - 1. místo V
 
Hanka a Ejmy (LA3)
jumping LA - 4. místo
zkouška LA3 - 1. místo V
 
Marek a Suki (LA1)
zkouška LA1 - 1. místo V
 

 
Mistrovství republiky mládeže 26.-27. září Opatovice nad Labem
 
Hanka a Ejmy (LA3)
hra junioři LA - 5. místo
jumping junioři LA - 7. místo
celkově junioři LA (součet agility+jumping) - 9. místo
 

 
O pohár města 26. září Děčín
 
Pavla a Kesík (MA1)
zkouška MA1 - 4. místo V
 
Petra a Oliver (LA2)
celkové součty LA - 4. místo
 
Maruška a Mia (LA2)
zkouška LA2 - 4. místo V
 
Maruška a Smoky (LA1)
zkouška LA1 - 4. místo VD
 
Marek a Suki (LA1)
zkouška LA1 - 3. místo V
 

 
O pohár města 12. září Mimoň
 
Pavla a Kesík (MA1)
jumping MA - 1. místo
 
Hanka a Ejmy (LA3)
agility LA - 2. místo
zkouška LA3 - 1. místo VD
 
Petra a Oliver (LA2)
zkouška LA2 - 3. místo V
 
Marek a Suki (LA1)
zkouška LA1 - 3. místo V
 

 
Purina ProPlan Cup 29.-30. srpna Mladá Boleslav (OSA Turnov)
 
Pavla a Kesík (MA1)
So - zkouška MA1 - 1. místo V
 

 
Mezinárodní mistrovství mládeže 16.-19. července Gyula - Maďarsko
 
Hanka a Ejmy (LA3)
agility LA - 6. místo
celkově jednotlivci LA - 17. místo
celkově družstva LA - 4. místo  (společně s Lucie Konečná - Izy, Aneta Grygarová - Una a Ljuba Řezníčková - Maya)
 

 
Hurá na prázdniny 27. června Louny
 
Hanka a Ejmy (LA3)
jumping LA - 1. místo
zkouška LA3 - 2. místo VD
agility LA - 4. místo
 
Pavla a Kesík (MA1)
zkouška MA1 - 2. místo V
 

 
II. Benefiční závody 21. června Děčín
 
Pavla a Kesík (MA1)
jumping MA - 5. místo

Maruška a Mia (LA2)
zkouška LA2 - 1. místo V
agility LA - 1. místo

Marta a Kristýnka (SA2)
zkouška SA2 - 4. místo V
 
Petra a Oliver (LA2)
jumping LA - 6. místo
zkouška LA2 - 4. místo V
součty (jumping+agility) - 7. místo
 
Marek a Suki (LA1)
zkouška LA1 - 1. místo V
agility LA - 3. místo
 

 
O Podralský pohár 20. června Mimoň
 
Pavla a Kesík (MA1)
zkouška MA1 - 7. místo

Hanka a Ejmy (LA3)
jumping LA - 4. místo
zkouška LA3 - 1. místo V
agility LA - 3. místo
 
Maruška a Mia (LA2)
jumping LA - 6. místo

Marta a Barry (LA1)
zkouška LA1 - 3. místo V
 
Petra a Oliver (LA2)
zkouška LA2 - 3. místo V
 
Marek a Suki (LA1)
zkouška LA1 - 1. místo V
 

 
ČMKU Junior Open  6.-7. června Lukášov
 
Lenka a Enny (SA1)
So - zkouška jumping SA1 - 2. místo BO
Ne - agility SA - 2. místo
 
Marta a Kristýnka (SA2)
So - zkouška SA2 - 2. místo V
So - zkouška jumping SA2 - 1. místo V
Ne - jumping SA - 1. místo
 
Marta a Barry (LA1)
So - zkoušky LA1 - 2. místo V
 

 
O Plzeňského agiliťáka 6.-7. června Plzeň
 
Pavla a Kesík (MA1)
So - zkouška MA1 - 5. místo V
Ne - zkouška MA1 - 2. místo VD
 

 
XII. Velká jarní cena 6.-7. června Kyje
 
Hanka a Ejmy (LA3)
So - agility LA - 2. místo
So - jumping LA - 8. místo
Ne - zkouška LA3 - 4. místo VD
součty (So+Ne - agility+ jumping) LA - 5. místo
 

 
Opsion 004 23.-24. května Rozkoš u České Skalice
 
Pavla a Kesík (MA1)
So - jumping MA1 - 3. místo
Ne - agility MA1 - 1. místo
Ne - zkouška MA1 - 4. místo VD
Ne - jumping MA1 - 1. místo
 
Marta a Kristýnka (SA2)
So - zkouška SA2 - 8. místo
Ne - zkouška SA2 - 10. místo
 
Marta a Barry (LA1)
Ne - agility LA1 - 5. místo
Ne - jumping LA1 - 4. místo
 
Marek a Suki (LA1)
So - jumping LA1 - 3. místo
So - zkouška LA1 - 4. místo VD
Ne - jumping LA1 - 3. místo
Ne - zkouška LA1 - 1. místo V
 

 
Hop Trop 16.-17. května Litoměřice
 
Pavla a Kesík (MA1)
So - jumping MA - 3. místo
So - tunélkové rodeo - 5. místo
Ne - agility MA - 2. místo
Ne - zkouška MA1 - 1. místo V

Hanka a Ejmy (LA2)
So - agility LA - 4. místo
So - zkouška LA2 - 1. místo V
So - jumping LA - 1. místo
Ne - zkouška LA2 - 1. místo V
Ne - jumping LA - 7. místo
součty (So+Ne - agility+ jumping) LA - 6. místo
 
Maruška a Mia (LA2)
So - agility LA - 7. místo
So - zkouška LA2 - 2. místo V
So - jumping LA - 10. místo
Ne - agility LA - 7. místo
Ne - zkouška LA2 - 2. místo V
Ne - jumping LA - 8. místo
Ne - tunélkové rodeo LA - 8. místo
součty (So+Ne - agility+ jumping) LA - 1. místo
 
Maruška a Smoky (LA1)
So - zkouška LA1 - 4. místo V
Ne - agility LA - 3. místo
Ne - zkouška LA1 - 5. místo V
 
Marta a Barry (LA1)
So - zkouška LA1 - 5. místo V
 
Marta a Kristýnka (SA2)
So - agility SA - 3. místo
So - zkouška SA2 - 3. místo V
So - jumping SA - 7. místo
So - tunélkové rodeo SA - 7. místo
Ne - jumping SA - 5. místo
Ne - tunélkové rodeo SA - 6. místo
součty (So+Ne - agility+ jumping) SA 2. místo
 
Marek a Suki (LA1)
So - zkouška LA1 - 2. místo V
So - tunélkové rodeo LA - 5. místo
Ne - zkouška LA1 - 3. místo V
 

 
May Cup 9. května Mladá Boleslav
 
Lenka a Enny (začátečníci SA)
jumping začátečníci SA - 2. místo
agility začátečníci SA - 2. místo
rovinka začátečníci SA - 3. místo
 
Pavla a Kesík (MA1)
jumping MA - 3. místo
agility MA - 6. místo
zkouška MA1 - 1. místo V
 
Marta a Bary (LA1)
zkoušky LA1 - 3. místo
 
Hanka a Ejmy (LA2)
jumping LA - 8. místo
 

 
Českolipské pacičkování 8. května Česká Lípa
 
Pavla a Kesík (MA1)
zkouška MA1 - 3. místo VD
 
Tomáš a Falco (MA1)
zkouška MA1 - 5. místo VD
 
Petra a Oliver (LA2)
zkouška LA2 - 5. místo VD
 
Hanka a Ejmy (LA2)
jumping LA - 8. místo
 
Marta a Barry (LA1)
zkouška LA1 - 8. místo V
 
Marta a Kristýnka (SA2)
agility SA - 11. místo
jumping SA - 9. místo
 
Marek a Suki (LA1)
jumping LA - 3. místo
zkouška LA1 - 4. místo V
 

 
Top Cup outdoor 1. května Trmice
Hanka a Ejmy (LA2)
zkouška  LA2 - 2. místo V
celkově - 2. místo v juniorech
 

 
Prvomájové závody agility 1. května Jičín
Pavla a Kesík (MA1)
zkouška  MA1 - 2. místo V
 
Maruška a Mia (LA2)
agility LA - 4. místo
jumping LA - 5. místo
zkouška LA2 - 4. místo VD
 

 
Kvalifikační závody na mezinárodní mistrovství mládeže 25.-26. dubna Heroltice u Tišnova
 
Hanka a Ejmy (LA2)
holkám se zadařilo nominovat se do reprezentace juniorů, výsledky zde
 

 
Royal Cup 25. dubna Nymburk
Pavla a Kesík (MA1)
zkouška  MA1 - 5. místo VD
 
Maruška a Mia (LA2)
agility LA - 3. místo
jumping LA - 4. místo
zkouška LA2 - 4. místo VD
 
Marta a Kristýnka (SA2)
agility SA - 11. místo
jumping SA - 9. místo
zkouška SA2 - 3. místo
 
Marta a Barry (LA1)
zkouška LA1 - 7. místo VD
 

 
O mělnickou pomlázku 13. dubna Mělník
 
Pavla a Kesík (MA1)
zkouška agility MA1 - 6. místo VD
zkouška jumping MA1 - 2. místo V
celkově MA1 - 2. místo
 
Maruška a Mia (LA2)
zkouška jumping LA2 - 8. místo VD
 
Marta a Kristýnka (SA2)
zkouška agility SA2 - 3. místo V
zkouška jumping SA2 - 5. místo VD
celkově SA2 - 3. místo
 
Marta a Barry (LA1)
zkouška jumping LA1 - 4. místo V
 
Hanka a Ejmy (LA2)
zkouška jumping LA2 - 6. místo VD
 
Marek a Suki (LA1)
zkouška agility LA1 - 8. místo V
zkouška jumping LA1 - 10. místo VD
celkově LA1 - 6. místo
 

 
8. halové dvojzkoušky 7. března Villa Gineta Masečín
 
Pavla a Kesík (MA1)
2. zkouška MA1 - 2. místo V
 
Maruška a Smoky (LA1)
1. zkouška LA1 - 4. místo V
 
Maruška a Mia (LA2)
1. zkouška LA2 - 12. místo VD
 
Marta a Kristýnka (SA2)
1. zkouška SA2 - 5. místo D
 
Marta a Barry (LA1)
1. zkouška LA1 - 14. místo D
2. zkouška LA1 - 15. místo BO
Součty (1. + 2. zkouška) - 8. místo
 
Marek a Suki (LA1)
2. zkouška LA1 - 7. místo VD
 

 
Halové závody 14.-15. února Kladno
 
Tomáš a Falco (MA1)
Ne - Zkouška MA1 - 4. místo BO
 
Pavla a Kesík (MA1)
So - Agility MA - 15. místo
Ne - Agility MA - 15. místo
Ne - Jumping MA - 11. místo
Součty MA (So+Ne / A+J) - 10. místo
 
Petra a Oliver (LA2)
So - Zkouška LA2 - 11. místo BO
 
Marta a Barry (LA1)
So - Zkouška LA1 - 10. místo V
Ne - Zkouška LA1 - 10. místo VD
 
Hanka a Ejmy (LA2)
So - Zkouška LA2 - 2. místo V
So - Jumping LA - 4. místo
Ne - Zkouška LA2 - 4. místo V
Ne - Agility LA - 16. místo
 
Marek a Suki (LA1)
So - Zkouška LA1 - 6. místo V
Ne - Zkouška LA1 - 3. místo V
 

 
O sněhovou vločku 3.-4. ledna 2009 Louny
(ještě před vznikem Agility team CL)

Tomáš a Falco (MA1)
So - Agility MA - 13. místo
Ne - Jumping MA - 8. místo
Ne - Agility MA - 7. místo

Pavla a Kesík (MA1)
So - Zkouška MA1 - 8. místo VD
Ne - Zkouška MA1 - 7. místo V

Petra a Oliver (LA2)
Ne - Zkouška LA2 - 6. místo V
Ne - Agility LA - 17. místo

Marta a Kristýnka (SA2)
So - Zkouška SA2 - 9. místo
Ne - Zkouška SA2 - 5. místo

Marek a Suki (LA1)
So - Agility LA - 14. místo
Ne - Jumping LA - 13. místo
Ne - Agility LA - 15. místo

 
TOPlist